KURUMSAL

HAKKIMIZDA


Kökleri 1968 yılına dayanan Yağmur Tarım, yüksek üretim kapasitesi, sürekli gelişen teknolojik yapısı ve uzun yılların sonunda oluşmuş bilgi birikimi sayesinde dünya tarımına en nitelikli ürünleri üretmeyi görev edinmiştir.

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 3. büyük üreticisi durumunda olan Yağmur Tarım, üretimini yaptığı üstün kaliteli ve teknolojik ürünleri 55 ülkeye ihraç etmektedir.

Ülke geneline yayılmış 60’ı bölge bayi olmak üzere toplam 200 adet satış noktası ve 400 adet servis noktası ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmakta olan Yağmur Tarım, satış sonrası hizmetler konusunda da müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir.AR-GE VE İNOVASYON


Gelişen tarım sektörünün ihtiyaçlarını göz önünde bulundururak AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Yağmur Tarım, konusunda tecrübeli mühendis ekibi ve nitelikli personeli sayesinde Türkiye’de çapa makinesi üretimi konusunda lider marka konumundadır.

Yağmur Tarım, Beylikdüzü’nde 12 bin metre kare kapalı alana sahip fabrikasında en son teknoloji ile donatılmış olan üretim makineleri sayesinde müşteri taleplerini sorunsuz bir şekilde karşılayabilmektedir.

Avrupa’nın en büyük tarım fuarı olan EIMA’ya 1998 senesinden beri aralıksız olarak katılan Yağmur Tarım, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ülkemizi yurtdışında da gururla temsil etmeye devam etmektedir.