ÜRETİM GÜCÜ

Yağmur Tarım, firması yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikim ile üretim alanında tartışmasız bir güç haline gelmiştir. Firmamız müşterinin tüm isteklerine karşılık verebilecek ve bu ihityaçları karşılarken kaliteden ödün vermeyecek ürünler üretmektedir. Bu süreçler tamamlanırken büyük bir hassasiyet ve titizlik gösterilmektedir. Bunun sebebi %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

1.KALİTE HAMMADDELER

Üretimde %100 1.Sınıf Hammaddeler Kullanılmaktadır. Bazı Özel Parçalarda Kullanılan Hammadde Türleri Üreticilerle Birlikte Sadece Yağmur İçin Geliştirilmiştir.  Hammadde tedarikçilerimizden bazıları;

Alüminyum – Seydişehir ETİ – Türkiye
Çelik – Kardemir Çelik – Türkiye
Çelik – Thysen-Krupp – Almanya
Plastik – LG Plastik – G.Kore

ROBOT & OTOMASYON ATILIMI

Yağmur Endüstri 4.0 standartlarına geçerek üretim sürecindeki otomasyonu artırıyor.

KULLANILAN ÜRETİM METODLARI

5S; organizasyonlarda kaliteli bir çalışma ortamı oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak için geliştirilen bir tekniktir. Yalın Üretim; yapısında hiçbir gereksiz unsur taşımayan ve hata, maliyet, stok, işçilik geliştirme süreci, üretim alanı, fire, müşteri memnuniyetsizliği gibi unsurların, en aza indirildiği üretim sistemidir. Kaizen; Japoncadaki kai değişim ve zen daha iyi anlamına gelen kelimelerin birleşimi ile oluşan, sürekli iyileştirme geliştirilen bir tekniktir.